Meksikëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Hacienda de los Nogales, Ciudad Juárez, 32472, Juárez, Chihuahua: 32472

32472

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Hacienda de los Nogales, Ciudad Juárez, 32472, Juárez, Chihuahua
Zonë 1 :Hacienda de los Nogales
Qytet :Ciudad Juárez
Rajon 2 :Juárez
Rajon 1 :Chihuahua
Vend :Meksikë
Kodi Postar :32472

Informacione të Tjera
Gjuhë :Spanish (ES)
Kodi Rajoni :MX-CHH
gjerësi :31.71087
gjatësi :-106.38501
Zona Koha :America/Chihuahua
Koha Koordinuar Universal :UTC-7
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Hacienda de los Nogales, Ciudad Juárez, 32472, Juárez, Chihuahua është e vendosur në Meksikë.Kodi i saj është zip 32472.

Të tjerët u kërkohet në
Hacienda de los Nogales, Ciudad Juárez, 32472, Juárez, Chihuahua,32472 ©2014 kodin postar Query