Meksikëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Presa de Santana, 78502, Vanegas, San Luís Potosí: 78502

78502

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Presa de Santana, 78502, Vanegas, San Luís Potosí
Zonë 1 :
Qytet :Presa de Santana
Rajon 2 :Vanegas
Rajon 1 :San Luís Potosí
Vend :Meksikë
Kodi Postar :78502

Informacione të Tjera
Gjuhë :Spanish (ES)
Kodi Rajoni :MX-SLP
gjerësi :23.88361
gjatësi :-100.94963
Zona Koha :America/Mexico_City
Koha Koordinuar Universal :UTC-6
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Presa de Santana, 78502, Vanegas, San Luís Potosí është e vendosur në Meksikë.Kodi i saj është zip 78502.

Të tjerët u kërkohet në
Presa de Santana, 78502, Vanegas, San Luís Potosí,78502 ©2014 kodin postar Query