Meksikëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Loma Bonita, Villa de Álvarez, 28984, Villa de Alvarez, Colima: 28984

28984

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Loma Bonita, Villa de Álvarez, 28984, Villa de Alvarez, Colima
Zonë 1 :Loma Bonita
Qytet :Villa de Álvarez
Rajon 2 :Villa de Alvarez
Rajon 1 :Colima
Vend :Meksikë
Kodi Postar :28984

Informacione të Tjera
Gjuhë :Spanish (ES)
Kodi Rajoni :MX-COL
gjerësi :19.25354
gjatësi :-103.75184
Zona Koha :America/Mexico_City
Koha Koordinuar Universal :UTC-6
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Loma Bonita, Villa de Álvarez, 28984, Villa de Alvarez, Colima është e vendosur në Meksikë.Kodi i saj është zip 28984.

Të tjerët u kërkohet në
Loma Bonita, Villa de Álvarez, 28984, Villa de Alvarez, Colima,28984 ©2014 kodin postar Query