Meksikëkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Ciudad Dolores Hidalgo, 37800, Dolores Hidalgo Cuna de la Independencia Nacional, Guanajuato: 37800

37800

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Ciudad Dolores Hidalgo, 37800, Dolores Hidalgo Cuna de la Independencia Nacional, Guanajuato
Zonë 1 :
Qytet :Ciudad Dolores Hidalgo
Rajon 2 :Dolores Hidalgo Cuna de la Independencia Nacional
Rajon 1 :Guanajuato
Vend :Meksikë
Kodi Postar :37800

Informacione të Tjera
Gjuhë :Spanish (ES)
Kodi Rajoni :MX-GUA
gjerësi :21.17000
gjatësi :-100.93000
Zona Koha :America/Mexico_City
Koha Koordinuar Universal :UTC-6
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Ciudad Dolores Hidalgo, 37800, Dolores Hidalgo Cuna de la Independencia Nacional, Guanajuato është e vendosur në Meksikë.Kodi i saj është zip 37800.

Të tjerët u kërkohet në
Ciudad Dolores Hidalgo, 37800, Dolores Hidalgo Cuna de la Independencia Nacional, Guanajuato,37800 ©2014 kodin postar Query